HIPPO-JUOKSUJEN 3.6.2019 TULOKSET

HIPPO-JUOKSUJEN TULOKSET 3.6.2019

järjestäjänä Pulkkilan Ponsi, Op Pulkkila ja K-Market Pulkkila

Tytöt 2v 40m :

1. Jessica Hyvärinen 21,1

2. Iina Jokela 26,0

Pojat 2v 40m:

1. Leo Mustola 21,7

2. Eetu Kolehmainen 34,9

3. Otto Hyvärinen 35,7

4. Aleksi Myllykoski 46,4

Tytöt 3v 40m:

1. Fanni Arola 15,3

2. Vivian Niemimäki 18,9

3. Nelma Rönkkömäki 23,5

Pojat 3v 40m:

1. Eemi Hyvölä 18,5

2. Onni Matero 29,8

3. Joona Keränen 36,5

Tytöt 4v 40m:

1. Olivia Kamula13,0

2. Helga Päätalo 13,9

3. Emmi Siekkinen 14,1

4. Adalmiina Kallio 15,9

5. Olivia Pinolehto 17,9

6. Fanni Väyrynen 20,8

7. Elisa Rantonen 21,8

8. Lilian Hyvärinen 35,8

Pojat 4v 40m:

1. Elias Hyytinen 13,1

Tytöt 5v 40m:

1. Viivi Myllykoski 10,9

2. Lempi Niskala 11,0

3. Vilma Keränen 12,5

4. Aada Jokela 12,6

5. Janette Hyvärinen 13,6

Pojat 5v 40m:

1. Vilho Ojakoski 10,0

2. Jerome Nyembo 10,3

3. Hannes Tahvola 10,4

4. Eemil Matero11,7

5. Eeli Kauranen 11,9

Tytöt 6v 40m:

1. Olga Hyytinen 10,6

2. Nelli Peltomäki 10,8

3. Viivi Niemimäki 11,1

4. Aava Marjomaa 13,1

Pojat 6v 40m:

1. Antti Karjalainen 8,4

2. Aatu Kamula 9,6

3. Otso Päätalo 12,7

Tytöt 7v 40m:

1. Elsa Junno 8,3

2. Minja Siekkinen 8,7

3. Lilja Tahvola 8,8

4. Pihla Haapalainen 9,0

5. Julia Pinolehto 10,2

6. Emma Hatunen 11,3

7. Netta Myllykangas 12,2

Pojat 7v 40m:

1. Pieti Kauranen 8,9

Tytöt 8V 60m:

1. Miina Hietala 12,4

2. Minttu Kamula 12,7

3. Iida Rönkkömäki 13,4

4. Iiris Haukipuro 13,5

Pojat 8v 60m:

1. Timi Myllykangas 13,8

2. Aksu Front 13,9

Tytöt 9v 60m: 1. Nella Siekkinen 10,7

2. Mandi Hietala 11,3

Tytöt 10v 60m:

1. Vappu Hietala 12,3

2. Venla Mustola 13,0

3. Nonna Front 13,7

Pojat 10v 60m:

1. Oliver Ojakoski 11,1

Tytöt 11v 60m:

1. Ronja Selkäinaho 11,0

2. Noora Peltomäki 11,1

3. Linda Kamula 11,2

4. Saimi Hietala 11,3

5. Jenna Keränen 11,4

6. Alma Junno 12,8

Pojat 11v 60m:

1. Kaapo Väyrynen 11,7

Kategoria(t): Uncategorized. Lisää kestolinkki kirjanmerkkeihisi.