Siikajokilaaksocup/ Kestilä 31.1.13 tulokset

    Sarja T8 1 km Seura Loppuaika
1.   Saija Nordström RaRa 0:05:55,5
2.   Milla Tuomaala KKV 0:05:57,1
3.   Salla Tiikkaja KKV 0:06:07,9
4.   Johanna Orava RaRa 0:06:59,8
         
         
    Sarja P8 1 km Seura Loppuaika
1.   Toni Helenius PuPo 0:05:35,4
2.   Tomi Tuomaala KKV 0:05:47,3
3.   Juha-Antti Lötjönen KKV 0:10:19,6
         
         
    Sarja T10 1 km Seura Loppuaika
1.   Sara M.I.Tuomaala KKV 0:05:05,4
2.   Sara S.E Tuomaala RaRa 0:05:25,6
3.   Ruusu Helenius PuPo 0:05:33,2
4.   Anni Tiikkaja KKV 0:05:36,6
5.   Minja Huovila PuPo 0:06:08,8
         
         
    Sarja P10 1 km Seura Loppuaika
1.   Petri Nordström RaRa 0:04:44,1
2.   Santeri Orava RaRa 0:05:00,2
3.   Veeti Tuomaala RaRa 0:05:06,8
4.   Miikka Tuomaala KKV 0:05:12,8
5.   Sakari Tainijoki RaRa 0:05:20,2
6.   Samuel Takalo PuPo 0:05:41,5
7.   Tommi Aho PuPo 0:05:49,2
8.   Markku Hiljanen PuPo 0:06:05,2
9.   Aleksi Takalo PuPo 0:06:10,8
         
         
         
    Sarja T12 1,5 km Seura Loppuaika
1.   Emmi Huovinen KKV 0:07:23,2
2.   Katri Taipaleenmäki KKV 0:10:47,4
3.   Roosa Pitkänen RaRa 0:14:19,6
4.   Oona Nurmi RaRa 0:14:23,8
         
         
         
         
    Sarja P12 1,5 km Seura Loppuaika
1.   Teppo Aho PuPo 0:11:55,3
         
         
    Sarja T14 2 km Seura Loppuaika
1.   Anni Huovinen KKV 0:08:49,1
2.   Veera Hiljanen PuPo 0:14:32,6
3.   Noona Pentikäinen Pupo 0:15:05,8
         
         
    Sarja P14 3 km Seura Loppuaika
1.   Vili-Petteri Helenius PuPo 0:14:32,3
2.   Miika Takalo PuPo 0:17:46,7
         
         
         
    Sarja N 3 km Seura Loppuaika
1.   Anja Paakinaho PuPo 0:14:16,7
2.   Eija Tuomaala RaRa 0:18:40,2
3.   Tuula Karjalainen KKV 0:20:22,4
         
         
    Sarja M40 3 km Seura Loppuaika
1.   Pasi Tiikkaja KKV 0:10:21,5
2.   Jouko Helenius PuPo 0:10:45,0
3.   Jari Porkka RaRa 0:11:44,2
         
         
         
    Sarja M50 3 km Seura Loppuaika
1.   Jussi Hytönen PuPo 0:09:29,5
2.   Sulevi Leinonen SiiSu 0:10:16,0
3.   Markku Karjalainen KKV 0:11:31,5
4.   Pekka Pihlajaniemi SiiSu 0:13:06,6
         
         
         
    Sarja M60 3 km Seura Loppuaika
1.   Paavo Leiviskä Siikal.U 0:11:37,6
2.   Jorma Myllykoski PuPo 0:12:10,9
3.   Matti Lassila RuKi 0:12:59,1
4.   Juhani Mahosenaho Siikal.U 0:13:03,1
5.   Veikko Heikkinen Siikal.U 0:13:58,6
6.   Reijo Pirttisalo Siikal.U 0:14:53,0
         
         
    Sarja M70 3 km Seura Loppuaika
1.   Kalle Helenius PuPo 0:12:34,3
2.   Aaro Asikainen KKV 0:14:31,4